loading
Kullanım Sözleşmesi

1.1-A Taraflar

www.kaynakturizm.com.tr  web sitesinin ticari ve sosyal aktivite, faaliyetlerini sürdüren ALTINTOP MAH. 834 SOK. ÇINAR ÇARŞISI NO:3/74 MERKEZEFENDİ DENİZLİ  adresinde bulunan  KAYNAK SEYAHAT TURİZM  İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ (Türkiye Cumhuriyeti Kültür Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) tarafından onaylanmış belge ve Sicil numarası 5420  “KAYNAK TURİZM ”  İSİMİ olarak anılacaktır). www.kaynakturizm.com.tr internet sitesinde üyeleri olan ,  internet kullanıcısına (Bundan böyle “KAYITLI ÜYELER” olarak Geçecektir.)

1.2-B Sözleşme  Konusu

İş bu Sözleşme’nin konusu KAYNAK SEYAHAT TURİZM  İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ (Bundan böyle “KAYNAK TURİZM ’nin sahip olduğu www.kaynakturizm.com.tr adlı internet sitesinden üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir. Bu sözleşme, sözleşmenin geçerli olduğu süre boyunca üyenin kullandığı güncelleştirmeler de dâhil her türlü  otel,tatil, tur, uçak bileti, araç rezervasyon yapma ve kiralama hizmetlerinde diğer sunulacak hizmetlere uygulanacaktır.

  1. 3-B Web Sitesi İçeriği ve Bilgileri

www.kaynakturizm.com.tr  web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliği sürekli şekilde kontrol edilmektedir. Ancak, web sitesindeki bilgi ve belgeler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir ve bu sebeple ilgili hizmetin güncel durumları ile sitede yer alan durumu arasında farklılıklar olabilir. KAYNAK TURİZM tarafından, web sitemizdeki bilgi güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlana bilirlik belli bir amaca uygunluğunu bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlerle etkisi hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır. KAYNAK TURİZM , web sitesi içeriğinde her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı KAYNAK TURİZM Şirketi sorumluluk verilmez veya yüklenemez.

1.4-C Web Sitesinde Değişiklik Yapma Hakları

KAYNAK TURİZM , işbu web sitesi ve site uzantısında mevcut her türlü hizmetler, ürünler, site kullanma koşulları ile site ‘de sunulan ürün bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, web siteyi yeniden güncelleme ve organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer ve sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış , bilgi hatasından veya mücbir sebeplerden dolayı www.kaynakturizm.com.tr   web sitesi ve KAYNAK TURİZM Şirketine sorumluluklar yüklenemez.

1.5-D Web Siteleri Ürünlere ve Sayfaya Verilen Bağlantılar

KAYNAK TURİZM , www.kaynakturizm.com.tr web sitesi üzerinden direkt veya  dolaylı yollardan diğer sitemize bağlantı (link) verilebilir. https://kaynakturizm.com.tr/yurtici-turlar/gunubirlik-turlar-90 , link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte ve bilgilerle ilgili herhangi bir taahhüt, tavsiyelerde bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımlarda doğabilecek sorunlar ve zararlar üyenin kendi sorumluluğundadır. https://kaynakturizm.com.tr/yurtici-turlar/gunubirlik-turlar-90, bu tür link verilen sayfalara erişimi, kendi isteği yazılı muvafakatinde bağlayabileceği gibi, KAYNAK TURİZM  Şirketinin uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

1.6-E Web Site Bilgileri Açıklamaları

İşbirliği yapılan tedarikçiler ve/veya aracı kurumlardan alınarak www.kaynakturizm.com.tr  web sitesi üzerinde ilan reklam edilen bilgilerin doğruluğu konusunda azami özen gösterilir ancak alınan ürünler veya talep edilen hizmet ve olanakların belirtilen niteliklerin ve müsaitliği göstermemesinden dolayı KAYNAK TURİZM  Şirketi sorumlu tutulamaz. Otel ve otel odaları ,Tur , Araçlar , www.kaynakturizm.com.tr  web sitesinde gösterilen fotoğraflar sadece genel bilgilendirme amaçlı olup alınan oda tipleriyle  sitede yayınlanan fotoğraflar aynı kategoride olmayabilir. Pansiyon durumları, otel konseptleri, yıldız nitelikleri tesisten tesise ve ülkeler arasında  farklılık gösterir. Tadilat, bakım ve yenileme çalışmaları tamamen ilgili otelin inisiyatifindedir ve tedarikçiler/oteller, böyle bir durumda oluşabilecek her türlü rahatsızlığı asgari düzeyde tutma sorumluluğunu göstereceklerdir.

www.kaynakturizm.com.tr internet sitesinde, kullanıcının iptal hakkı saklı olmak üzere, herhangi bir aksaklıktan dolayı oluşabilecek eksik ya da yanlış fiyatlandırmalar(tedarikçi ve/veya aracı kurumlardan kaynaklanan fiyatlandırma hataları da dâhil olmak üzere) söz konusu olduğunda KAYNAK TURİZM  Şirketine ödenmiş ya da ödenecek olan ilgili fiyatı ve toplam tutarı düzeltme yetkisini saklı tutar.

1.7-F  Rezarvasyonun İptallerin veya Değişikliklerine İlişkin Bilgiler

KAYNAK TURİZM  Şirketin üzerinden yapılan her türlü ürünler ve hizmet işlemlerinde rezervasyon kuralları kabul edilmiş sayılır. Tüm iptal ve değişiklikler, kullanıcıların rezervasyon sırasında kabul edilen ve sözleşmede yer alan hizmet sözleşmesi çerçevesi içinde yapılır.

KAYNAK TURİZM Şirketi üzerinden alınan ürün ve hizmetlerle ilgili, her aşamada www.kaynakturizm.com.tr  ile bağlantıya geçilecektir. Aksi takdirde kullanıcının, aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında TATILBUDUR.COM sorumluluk kabul etmez.

1.8- G WWW.KAYNAKTURİZM.COM.TR bildirim ve Elektronik Hizmetlere  ilişkin KULLANICI Bilgi onayı

Bu sözleşme elektronik olarak imzalanmaktadır. KAYNAK TURİZM  Şirketinin kullanıcıya ürün ve hizmetle ilgili taahhüt ettiği bilgileri gönderme hakkı vardır. Kullanıcıya e-posta yoluyla gönderilen bildirimlerin, e-postanın iletim tarihinde teslim edildiği ve alındığı varsayılır.

Bu bilgilerin;

İnternet Kullanıcılarının ürünler ve hizmetlere kaydolduğunda belirttiği e-posta adresine e-posta ile, Bilgi mevcut olduğunda kullanıcıya gönderilen e-posta bildiriminde belirtilecek olan bir web sitesine erişim sureti ile, Bu amaç için genel olarak önceden belirlenmiş bir web sitesine erişim sureti ile, gönderilebilir.

1.9-Ğ Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

KAYNAK TURİZM  Şirketinin  web sitesine kullanıcı üyesi olan, verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu taahhüt ederler. Kullanıcı üyelerimiz kendisine ait bilgileri, yapılan tümürünler ve kendi işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. 18 yaşından küçüklerin veya hacir altında bulunanların, iş bu web sitesine, velileri veya vasislerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından ve işlem yapmalarından KAYNAK TURİZM  Şirketini sorumlu tutulamaz.

KAYNAK TURİZM  Şirketi’nin web sitesinde; üye, kullanıcı/ziyaretçi tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, chat ve öneri-şikayet sayfalarındaki gönderilerin, tehdit, tahrik, rahatsız edici, ahlaka ve kanuna aykırı içerikte olmasından ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar vermelerinin sonuçlarından kullanıcı/ziyaretçi sorumlu olacaktır. Kullanıcı/ziyaretçilerin bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Kullanıcı web hizmeti alırken, ilgili Kanunlara, sözleşmeye, bildirimlere uymak, hizmet hesabınızın parolasını gizli tutmak ve hizmete ilişkin bir güvenlik ihlalini fark ettiğinizde derhal KAYNAK TURİZM  Şirketine bildirmekle yükümlüdür.

1.10-H Fikri Mülkiyet Haklarının Savunulması

www.kaynakturizm.com.tr  adlı web sitesi’nin sahibi KAYNAK SEYAHAT TURİZM  İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ ’dir. Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu KAYNAK TURİZM  Şirketi’nin  ya da KAYNAK TURİZM  Şirketi  lisanslar aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. KAYNAK TURİZM  Şirketi’nin  önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi,SSl Sertifikası, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündeğildir.

www.kaynakturizm.com.tr  web sitesine girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde Denizli Mahkemeleri , Denizli İcra Daireleri münhasıran yetkilidir. KAYNAK TURİZM  Şirketi’nin  ‘un kullanıcının bulunduğu ülkede dava açma her hakkı saklıdır.

1.11-İ Kaynak Turizm Tarafından Sözleşmenin Fesihleri

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya KAYNAK TURİZM  Şirketi’nin tarafından üyeliklerin iptal edilmesine kadar yürürlükte olması sağlanacaktır. . KAYNAK TURİZM  Şirketi’nin  üyelik sözleşmelerinin herhangi  bir sorumlu hükmünün ihlal edilmesi durumlarında  üyelerin üyeliklerini  iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak KAYNAK TURİZM  Şirketi’nin alabilecek kararlar doğrultusunda  feshedebilecektir.

1.12-I Yasal Hallerde

İşbu sözleşmede  KAYNAK TURİZM  Şirketi’nin ihtilaflerde  Denizli  Mahkemeleri ve Denizli İcra Daireleri yetkili kılınacaktır.

1.13-J Yasal Yürürlük

Kullanıcının, üyelik kaydı yapması kullanıcının sözleşmede yer alan tüm maddeleri okuduğu ve sözleşmede yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme kullanıcnın üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.