loading

Urla Enginar Turu

10 Ekim 2020 Cumartesi
ENGİNAR FESTİVALİ SIĞACIK TURU

Urla Enginar Turu

Son 10 Kişi
TL 225,00
TL 190,00 / Kişi Başı
10 Ekim 2020 Cumartesi
Günübirlik
Denizli Çıkışlı
Otobüs ile Ulaşım
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’

 DENİZLİ ÇINAR CAMİSİ YANI  KAYNAK TURİZM 06:30 HAREKET 

Değerli misafirlerimizle belirtilen saatte buluşarak,Denizli Sarayköy Nazilli Otoban güzergâhını izleyerek  İzmir Urla Sığacık’a hareket ediyoruz.

**Nazilli'de Sabah 8:00'de Kahvaltısı için mola veriyoruz.

**URLA Enginar Festivali Etkinlikleri için hareket ediyoruz.İlk olarak gezimize Necati Cumalı ile başlıyoruz. Urla’da Sanat sokağı ve Malgaca Pazarı gezileri ardından Yorga Saferisinin doğduğu evi panaromik olarak görüyor ve fotoğraf çekimlerimizi yapıyoruz. Zafer Caddesinde Tanju Okan anısına yapılan parkta serbest zaman ve fotoğraf molası veriyoruz.  

**Öğlele Yemeği İçin Serbest Zaman…

**Yemek Sonrası Antik Çağın en önemli ticaret merkezlerinden Klazomenia Antik Kenti, Limanı ve Eski Zeytinyağı Fabrikası gezileri sonrası Urla Enginar Festivali etkinliklerinin yapıldığı alana geçiyoruz. Stantları gezip ilgimizi çeken, kimini daha önce bilgimiz kimisini ilk defa gördüğümüz otları inceleyip bazılarından satın alıp, bazılarının tadımlayıp, bazılarınıda görüntüsünü cezbedip fotoğraflayacağız.   Enginarlı lezzetleri  tadacak, folklorik yöresel ürünlerin alışverişi siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz.    

 * Serbest zamanlarımızın ardından Sığacık’a geçiyor, Kaleyi geziyor, üretici kadınlar pazarından alışveriş yapıyoruz. Ardından, Yat Limanını inceliyor, Turuncu Salyangoz Figürü ile tanışıyoruz. Ardından Denizli’ye  geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz. **Yolda Akşam yemeği için 1 saat Mola veriyoriz .  

256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi

Son Gezdiğiniz Turlar

Benzer Turlar